Skróty klawiszowe:

ROZKŁAD ZAJĘĆ

Strona główna » ROZKŁAD ZAJĘĆ



Nazwa zajęć poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
Chór "Capella Vartiensiss"sala 305
  • Capella Vartiensisgodz. 18:15 - 20:15
  • Capella Vartiensisgodz. 18:30 - 20:30
Chór G1sala 320
  • Chór G1godz. 15:00 - 18:00
Chór Tutiisala 305
  • Chór Tuttigodz. 14:45 - 17:15
Emisja Głosusala USC
  • Emisja Głosu (A. Maszczyk)godz. 15:15 - 18:15
  • Emisja Głosu (A. Maszczyk)godz. 16:00 - 17:30
Emisja głosu i śpiew dla dziecisala 308
  • Emisja głosu i śpiew dla dzieci - zajęcia (O. Karbownik)godz. 16:15 - 17:45
  • Emisja Głosu i śpiew dla dzieci - zajęcia (O. Karbownik)godz. 16:30 - 18:00
Indywidualne Zajęcia z Emisji Głosusala 305
  • Emisja Głosu (L. Stawarz)godz. 19:15 - 21:00
  • Emisja Głosu (L. Stawarz)godz. 15:30 - 18:30
Klub Bilardowysala 222
  • Bilardgodz. 16:00 - 21:00
  • Bilardgodz. 16:00 - 21:00
  • Bilardgodz. 16:00 - 21:00
  • Bilardgodz. 16:00 - 21:00
  • Bilardgodz. 16:00 - 21:00
  • Bilardgodz. 16:00 - 21:00
Klub Lets's Rocksala 320
  • Klub Lets's Rock - Grupa Igodz. 19:00 - 20:15
  • Klub Lets's Rock - Grupa IIgodz. 20:30 - 21:45
  • Let's Rockgodz. 18:00 - 21:45
Klub Miłośników Tanga Argentinosala 320
  • Klub Miłośników Tanga Argentinogodz. 19:00 - 21:00
Pałacyk nad Wartą Kromołów
  • RZF "Kromołowianie"godz. 16:00 - 18:00
  • Warcianie, Folky Bandgodz. 16:00 - 20:00
  • Dziecięce Studia Artystyczne - różne grupy wiekowegodz. 16:00 - 20:00
Pracownia Ceramikisala 319
  • Ceramika (G. Bieniasz)godz. 16:55 - 18:10
  • Ceramika (G. Bieniasz) dorośligodz. 16:15 - 18:15
  • Ceramika (G. Bieniasz)godz. 14:30 - 15:45
  • Ceramika (G. Bieniasz)godz. 15:55 - 17:10
Pracownia Modelarstwa Lotniczegosala 1
  • Modelarstwo lotnicze - zajęcia (M. Kaziród)godz. 16:00 - 20:00
  • Modelarstwo lotnicze - zajęcia (M. Kaziród)godz. 16:00 - 20:00
  • Modelarstwo lotnicze - zajęcia (M. Kaziród)godz. 16:00 - 20:00
Pracownia Plastycznasala 312
  • Plastyka dla dzieci (B.Milejska)godz. 17:00 - 18:30
  • Rysunek i malarstwo (G.Bieniasz)godz. 18:15 - 19:30
  • Rysunek i malarstwo (G.Bieniasz)godz. 18:45 - 20:00
  • Plastyka dla dzieci (K.Wilk)godz. 15:00 - 15:45
  • Plastyka dla dzieci (K.Wilk)godz. 16:00 - 16:45
  • Plastyka dla dzieci (K.Wilk)godz. 17:00 - 17:45
  • Klub Ludzi Twórczo Zakręconychgodz. 18:00 - 20:00
  • Plastyka dla dzieci (K.Kindler-Skowronek)godz. 16:00 - 19:00
Pracownia Szkła Artystycznegosala 319
  • Szkło (G.Bieniasz) dorośligodz. 18:15 - 20:15
  • Szkło (G. Bieniasz)godz. 17:20 - 18:35
Pracownia Teatralnasala 309
  • Brzdące (przedszkole) (prow. M. Ptak)godz. 16:00 - 17:30
  • Zespół słowno-wokalny Pogodni (M. Ptak, A. Maszczyk)godz. 10:00 - 12:00
  • Śmieszki (klasy I-VI) (prow. M. Ptak)godz. 16:00 - 18:00
  • Zespół młodzieżowy Magma (M. Ptak)godz. 15:00 - 16:00
Reprezentacyjny Zespół Pieśni i Tańca "Zawiercie"sala 320
  • RZPiT Zawierciegodz. 16:00 - 19:00
  • RZPiT Zawierciegodz. 10:00 - 14:00
Szkółka Bilardowasala 222
  • Szkółka bilardowa - zajęcia 7,14,21.10.2017r.godz. 10:00 - 14:00
Szkółka Szachowasala 307
  • Szkółka Szachowa (D. Bednarek) - Grupa I początkującagodz. 16:00 - 18:00
  • Szkółka Szachowa (D. Bednarek) - Grupa II zaawansowanagodz. 18:00 - 20:00
Zajęcia taneczne dla młodzieżysala 305
Zawierciańska Orkiestra Kameralnasala 305
  • Zawierciańska Orkiestra Kameralna (M. Rus)godz. 09:00 - 12:00
Zespół "Małe Zawiercie"sala 320
  • Małe Zawiercie - Grupa Igodz. 15:30 - 16:30
  • Małe Zawiercie gr IIgodz. 16:30 - 18:00
  • Małe Zawiercie - Grupa Igodz. 13:30 - 14:30
  • Małe Zawiercie gr IIgodz. 14:30 - 16:00
Zespół tanceczno-ruchowo-wokalny "Bajaderki"sala 305
  • Bajaderki gr 1godz. 17:15 - 18:15
  • Bajaderki gr 2godz. 18:15 - 19:15
Partnerzy
  • Sieć Kin Studyjnych
  • Let's Rock

Miejski Ośrodek Kultury - Centrum im. Adama Mickiewicza
ul. Piastowska 1, 42-400 Zawiercie

tel.: 32 67 228 82
e-mail: sekretariat@mok.pl

  • IMG_1914
  • IMG_1911
  • IMG_1901
  • IMG_1898
Serwis internetowy Miejskiego Ośrodka Kultury im. A. Mickiewicza w Zawierciu.
Poleć stronę
Zapytanie
Wersja mobilna
Facebook