Skróty klawiszowe:

Archiwum Aktualności
Polecamy

Wirtualny Jarmark Wielkanocny Zawiercie

Strona główna » Aktualności » Wirtualny Jarmark Wielkanocny Zawiercie

WEJDŹ NA STRONĘ JARMARKU I ZOBACZ STOISKA WYSTAWCÓW

 

Po udanym Wirtualnym Jarmarku organizowanym na Święta Bożego Narodzenia, przyszedł czas na kolejną edycję wydarzenia. Tym razem, zapraszamy do obejrzenia prac lokalnych twórców rękodzieła, którzy przygotowali imponujące i piękne prace na Wielkanoc.

 

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszych stron i social mediów: na www.mok.pl, a także na Facebooku i Instagramie. Znajdziecie tam wyjątkowe wyroby rękodzielnicze, na zbliżające się Święta Wielkanocne, ale i na rozpoczynającą się właśnie wiosnę. Szczególnie polecamy prace członków Klubu Ludzi Twórczo Zakręconych, który funkcjonuje od lat w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu.

 

Organizatorem przedsięwzięcia jest Miejski Ośrodek Kultury „Centrum” im. A. Mickiewicza. To okazja do zaprezentowania oferty twórców rękodzieła, wystawców, firm. Zgromadzimy w jednym miejscu wszystkie wielkanocne oferty, tak jak to wcześniej bywało na realnym jarmarku. Poprzez to działanie, chcemy wspierać lokalnych twórców i artystów, a jednocześnie stworzyć wyjątkowe wydarzenie online w tematyce świątecznej.

 

Udział w wydarzeniu może wziąć każdy, kto chce zaprezentować m.in. rękodzieło, dekoracje świąteczne, biżuterię czy inne wyroby dekoracyjne. Lista wystawców wraz z opisem i galerią ich wyrobów będzie dostępna w specjalnej zakładce na oficjalnej stronie MOK „Centrum” w Zawierciu (www.mok.pl) oraz na profilach Facebook i Instagram. Prezentacje kolejnych wystawców pojawiać się będą od 27 marca do 11 kwietnia. Dzięki temu mieszkańcy będą mogli obejrzeć asortyment i otrzymają dane kontaktowe wystawców.

 

Informacja dla chęntych do uczesnitctwa w jarmarku: zdjęcia (maksymalnie 9) wraz z krótkim opisem, można przesyłać na adres jkoson@mok.pl.

czytano: 83 razy

autor: mok.pl

data dodania: 2021-03-28 14:55:47

Partnerzy
  • Sieć Kin Studyjnych
  • Let's Rock

Miejski Ośrodek Kultury - Centrum im. Adama Mickiewicza
ul. Piastowska 1, 42-400 Zawiercie

tel.: 32 67 228 82
e-mail: sekretariat@mok.pl

  • IMG_1914
  • IMG_1911
  • IMG_1901
  • IMG_1898
Deklaracja dostępności
Serwis internetowy Miejskiego Ośrodka Kultury im. A. Mickiewicza w Zawierciu.
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis
Zapytanie
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna
Facebook