Skróty klawiszowe:

Archiwum Aktualności
Polecamy

Wakacje z Muzyką: Niezapominajki i Tedi Band

Strona główna » Aktualności » Wakacje z Muzyką: Niezapominajki i Tedi Band

Podczas kolejnej z cyklu organizowanej przez Miejski Ośrodek Kultury "Centrum" imprezy "Wakacje z muzyką" tradycyjnie nie zabrakło atrakcji dla dzieci i dorosłych.

W niedzielę 14 sierpnia na muszli koncertowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Parku Szymańskiego umilały czas najmłodszym przebrane za postaci z bajek Disneya (Goofy i Myszka Minnie) animatorki z firmy Niezapominajki, które zabawiały najmłodszych grami, zabawami, mydlanymi bańkami czy plenerową grą planszową.  

Od godziny 19:00 występował natomiast znany lokalny zespół Tedi Band, któremu przewodzi zawierciański trębacz Tadeusz Pacan. Wraz z gitarzystą Mariuszem Gałeckim, klawiszowcem Jerzym Kaziorem i skrzypkiem Oskarem Radwańskim zaprezentował publiczności dobrze znane przeboje z różnych gatunków i nurtów muzycznych: od jazzu, po muzykę rozrywkową, filmową, rock, aż do muzyki tanecznej. Tego dnia zespół zagrał takie przeboje jak "Mój jest ten kawałek podłogi", "Zdobyć świata szczyt", taneczne "Ruda tańczy jak szalona" czy popisowy utwór granego przez Jana Machulskiego Henryka Kwinty na trąbce z filmu "Vabank". 

czytano: 1669 razy

autor: mok.pl

data dodania: 2016-08-14 21:29:36

„Już nie zapomnisz mnie” - koncert zespołu Ze Starej Płyty
W czwartek 7.04 na sali widowiskowej MOK „Centrum” nie zabrakło piosenek z uwielbianych przez pokolenia Polaków filmów i seriali  w wykonaniu zespołu Ze Starej ...
więcej
Urząd Skarbowy informuje
„Naczelnik Urzędu Skarbowego w Zawierciu zaprasza Podatników do skorzystania z usługi wstępnie wypełnionego zeznania podatkowego [PFR] PIT-37 i [PFR] PIT-38 za rok 2015, ...
więcej
Partnerzy
  • Sieć Kin Studyjnych
  • Let's Rock

Miejski Ośrodek Kultury - Centrum im. Adama Mickiewicza
ul. Piastowska 1, 42-400 Zawiercie

tel.: 32 67 228 82
e-mail: sekretariat@mok.pl

  • IMG_1914
  • IMG_1911
  • IMG_1901
  • IMG_1898
Deklaracja dostępności
Serwis internetowy Miejskiego Ośrodka Kultury im. A. Mickiewicza w Zawierciu.
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis
Zapytanie
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna
Facebook