
mok.pl
Wyjątkowa wystawa z okazji 110-lecia Miasta Zawiercie
Więcej
Przejdź do menu głównego.
Przejdź do treści.
Przejdź do wyszukiwarki.
Uruchom wysoki kontrast.
Uruchom wersję tekstową.
Skróty klawiszowe:
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...
Wysoki kontrast.
Wysoki kontrast.
Oficjalna strona internetowa Miejskiego Ośrodka Kultury w Zawierciu. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.
W miniony piątek w Galerii Czarnej Miejskiego Ośrodka Kultury w Zawierciu odbył się wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Adama Janoska pt. „Po prostu Ja”. Wydarzenie przyciągnęło liczne grono miłośników sztuk.
Prace prezentowane na wystawie urzekają niezwykłym realizmem. Perfekcyjnie oddane detale i gra światła sprawiają. Przy poszczególnych pracach niejedna osoba zastanawiała się, czy patrzy na obraz, czy na fotografię. Każde dzieło to opowieść, uchwycone z niezwykłą precyzją i emocjonalnym ładunkiem.
Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili ten wieczór w towarzystwie sztuki. Wystawa pozostaje dostępna w Galerii Czarnej – zapraszamy do odwiedzenia i podziwiania niezwykłych prac Adama Janoska!
Dane
Miejski Ośrodek Kultury "Centrum" im Adama Mickiewicza
42-400 Zawiercie
ul. Piastowska 1
woj. śląskie
Do góry
Wyszukiwarka
Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.