
mok.pl
Zaproszenie na wystawę
Więcej
Przejdź do menu głównego.
Przejdź do treści.
Przejdź do wyszukiwarki.
Uruchom wysoki kontrast.
Uruchom wersję tekstową.
Skróty klawiszowe:
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...
Wysoki kontrast.
Wysoki kontrast.
Oficjalna strona internetowa Miejskiego Ośrodka Kultury w Zawierciu. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.
40 występów przygotowanych przez uczniów z 20 szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych z Zawiercia, Myszkowa, Kroczyc oraz Siamoszyc – to program tegorocznej, piątej już, edycji Konkursu „Mam Talent od Jezusa”, którego finał odbędzie się w środę 23 maja w Miejskim Ośrodku Kultury „Centrum” przy ul. Piastowskiej 1 w Zawierciu. Początek koncertu o godzinie 8:30.
- W tym roku odbędzie się już V edycja Konkursu „Mam Talent od Jezusa” zapoczątkowanego w naszym mieście przez Zespół ds. Nowej Ewangelizacji. Jego celem jest propagowanie wartości chrześcijańskich, poprzez prezentacje swojego talentu jako daru od Pana Boga. Na scenie MOK-u „Centrum” zaprezentują się finaliści eliminacji szkolnych wszystkich typów szkół Zawiercia i okolic. Spośród uczestników profesjonalne jury wyłoni laureatów, którzy wystąpią podczas tegorocznych Dni Zawiercia – mówi Ewa Lipska, jedna z organizatorek.
Występujących oceniać będzie jury w składzie: Maria Madej (pedagog, wieloletni nauczyciel muzyki), Barbara Rybak pedagog, animator kultury w Zawierciu) i ks. Łukasz Połacik (wykładowca, zastępca dyrektora Wyższego Instytutu Teologicznego w Częstochowie). Wstęp na finał konkursu jest wolny.
Sala widowiskowa MOK "Centrum"
23 maja 2018 r.
godz. 8:30
Dane
Miejski Ośrodek Kultury "Centrum" im Adama Mickiewicza
42-400 Zawiercie
ul. Piastowska 1
woj. śląskie
Do góry
Wyszukiwarka
Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.