Skróty klawiszowe:

Archiwum Aktualności
Polecamy

Potańcówka przy fontannie

Strona główna » Aktualności » Potańcówka przy fontannie

Grupa taneczna Let's Rock zaprezentowała swoją zaraźliwą miłość do tańca podczas potańcówki zorganizowanej przy fontannie na placu św. Jana Pawła II w Zawierciu. 

Potańcówki grupy Let's Rock odbywają się przy fontannie co dwa tygodnie. W piątek 21 maja członkowie grupy zaprezentowali zawierciańskim przechodniom tańce z pierwszej połowy ubiegłego wieku (Lindy Hop) do wtóru amerykańskiej muzyki swingowej. W czerwcu dwukrotnie będzie można wziąć udział w potańcówkach grupy – 3.06 i 17.06 w godzinach 20.00 – 21.00.  

Zajęcia klubu Let's Rock odbywają się we wtorki i środy w sali nr 320 Miejskiego Ośrodka Kultury „Centrum” w Zawierciu. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej MOK „Centrum”, na stronie www.letsrock.com.pl oraz na profilu facebookowym Let's Rock - klub miłośników tańców swingowych Zawiercie. 

Już dziś zapraszamy w sobotę 11 czerwca od godziny 19.00 przed pub Ambasada na Swingowe Rozpoczęcie Lata organizowane pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zawiercie. Będzie to trzecia edycja tej imprezy. Nie zabraknie tego dnia pozytywnej energii dla wszystkich miłośników tańca oraz swingowej muzyki. Szczegółowe informacje na temat tegorocznego Swingowego Rozpoczęcia Lata podamy już wkrótce.

czytano: 2608 razy

autor: mok.pl

data dodania: 2016-05-24 16:36:36

Partnerzy
  • Sieć Kin Studyjnych
  • Let's Rock

Miejski Ośrodek Kultury - Centrum im. Adama Mickiewicza
ul. Piastowska 1, 42-400 Zawiercie

tel.: 32 67 228 82
e-mail: sekretariat@mok.pl

  • IMG_1914
  • IMG_1911
  • IMG_1901
  • IMG_1898
Deklaracja dostępności
Serwis internetowy Miejskiego Ośrodka Kultury im. A. Mickiewicza w Zawierciu.
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis
Zapytanie
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna
Facebook