Skróty klawiszowe:

Archiwum Aktualności
Polecamy

Dzieci odwiedziły Fabrykę Zabawek

Strona główna » Aktualności » Dzieci odwiedziły Fabrykę Zabawek

W ramach comiesięcznych spektakli w ramach cyklu Sobotnie Poranki Teatralne najmłodsi widzowie mieli okazję tym razem, w dniu 9 lipca, odwiedzieć stary kredens, czyli miejsce, gdzie znajduje się fabryka zabawek.

W starym kredensie mieści się pracownia, w której produkowane są zabawki – tytułowa Fabryka Zabawek.Należy ona do poczciwego pana Stanisława, który nie szczędzi trudu, aby uszczęśliwiać dzieci z całego świata lalkami, misiami, pajacykami czy kolejkami. Zabawki, które tworzy pan Stanisław, ożywają w nocy, jak choćby porcelanowa Pozytywka czy pajacyk Rudi. Ład i harmonia panująca w starym kredensie zostają zaburzone, gdy pewien niecny i podstępny czarcik postanawia przeszkodzić panu Stanisławowi w działalności, a co za tym idzie – usiłuje pozbawić dzieci zabawek. W tym celu kradnie magiczne okulary i szklaną kulę bez których tworzenie zabawek w Fabryce jest niemożliwe. Główni bohaterowie spekaklu Pozytywka i Rudi decydują się uczynić wszystko, aby odzyskać skradzione przedmioty, dzięki którym fabryka będzie mogła dalej produkować zabawki, uszczęśliwiając przy tym dzieci na całym świecie. Spektakl oprócz atrakcyjnej dla dzieci fabuły cechował się energiczną grą aktorską, ładną, barwną scenografią, charakteryzacją aktoró i piosenkami, które, nadając spektaklowi musicalowego charakteru, urozmaicały przedstawienie i pozwalały dzieciom na wytchnienie od dynamicznej akcji.

Następnym przedstawieniem w ramach cyklu Sobotnie Poranki Teatralne będzie „Śpiąca Królewna”, którą będzie można zobaczyć na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury „Centrum” 13.08.2016 o godzinie 11:00. Cena biletu – 15 zł. Serdecznie zapraszamy! 

czytano: 1262 razy

autor: mok.pl

data dodania: 2016-07-11 10:44:46

Partnerzy
  • Sieć Kin Studyjnych
  • Let's Rock

Miejski Ośrodek Kultury - Centrum im. Adama Mickiewicza
ul. Piastowska 1, 42-400 Zawiercie

tel.: 32 67 228 82
e-mail: sekretariat@mok.pl

  • IMG_1914
  • IMG_1911
  • IMG_1901
  • IMG_1898
Deklaracja dostępności
Serwis internetowy Miejskiego Ośrodka Kultury im. A. Mickiewicza w Zawierciu.
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis
Zapytanie
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna
Facebook