WERNISAŻ - „TRZY SERCA – JEDEN ŚWIAT”
„TRZY SERCA – JEDEN ŚWIAT” to tytuł wystawy malarstwa Anny Zdonkiewicz, jej siostry Doroty Domagalskiej i ich młodej przyjaciółki, zarazem koleżanki w malarskiej pasji Mai Gonery.
Anna i Dorota Razem stworzyły duet artystyczny „Siostry malują”, który narodził się niewiele ponad rok temu, a już ma na swoim koncie trzy wernisaże oraz coraz liczniejsze grono odbiorców i sympatyków. Teraz dołącza do nich Maja i tak powstał niezwykły „Tercet malujący”. A malują emocjami, bo dla nich sztuka to nie tylko twórczość – to sposób na życie i dawanie nadziei, to walka mimo przeciwności losu, w której szczera, pulsująca
emocjami sztuka jest i orężem, i tarczą.
Trzy serca połączone sztuką. Jeden świat pełen nadziei – twierdzą artystki. Trzy serca połączone pasją tworzą jeden świat pełen koloru, wrażliwości i symboli. O tym trzeba się przekonać.
Zapraszamy na wernisaż wystawy w sobotę, 8 listopada o godz. 17:00 do GALERII CZARNEJ MOK „Centrum” w Zawierciu.
30
PAŹ
2025
69
razy
czytano
mok.pl