Skróty klawiszowe:

ROZKŁAD ZAJĘĆ 2018/2019

Strona główna » ROZKŁAD ZAJĘĆ 2018/2019



Nazwa zajęć poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
Chór "Capella Vartiensiss"sala 305
  • Capella Vartiensisgodz. 18:15 - 20:15
  • Capella Vartiensisgodz. 18:30 - 20:30
Chór G1sala 320
  • Chór G1godz. 15:00 - 18:00
Chór Tutiisala 305
  • Chór Tuttigodz. 15:00 - 17:15
  • Chór Tuttigodz. 15:45 - 18:00
Emisja Głosusala USC
  • Emisja Głosugodz. 15:15 - 18:15
  • Emisja Głosugodz. 15:15 - 18:15
  • Emisja Głosugodz. 15:15 - 18:15
Emisja głosu i śpiew dla dziecisala 308
Indywidualne Zajęcia z Emisji Głosusala 305
Klub Bilardowysala 222
  • Bilardgodz. 16:00 - 21:00
  • Bilardgodz. 16:00 - 21:00
  • Bilardgodz. 16:00 - 21:00
  • Bilardgodz. 16:00 - 21:00
  • Bilardgodz. 16:00 - 21:00
  • Bilardgodz. 16:00 - 21:00
Klub Lets's Rocksala 320
  • Let's Rockgodz. 19:00 - 21:45
  • Let's Rockgodz. 18:00 - 21:45
Klub Miłośników Tanga Argentinosala 320
  • Tango Argentinogodz. 19:00 - 21:00
Pałacyk nad Wartą Kromołów
Pracownia Ceramikisala 319
  • Ceramika - dzieci/młodzieżgodz. 15:00 - 16:15
  • Ceramika - dorośligodz. 16:15 - 18:15
  • Ceramika - dorośligodz. 15:45 - 17:45
  • Ceramika - dzieci/młodzieżgodz. 16:25 - 17:40
  • Ceramika - dzieci/młodzieżgodz. 17:40 - 18:55
Pracownia Modelarstwa Lotniczegosala 1
  • Modelarstwo lotniczegodz. 16:00 - 20:00
  • Modelarstwo lotniczegodz. 16:00 - 20:00
  • Modelarstwo lotniczegodz. 16:00 - 20:00
Pracownia Plastycznasala 312
  • Rysunek i malarstwo (G.Bieniasz) - gr.Igodz. 16:25 - 17:40
  • Plastyka dla dzieci (B.Milejska)godz. 16:30 - 18:00
  • Rysunek i malarstwo (G.Bieniasz) - gr.IIgodz. 17:45 - 19:00
  • Plastyka dla dzieci (K.Wilk) - gr.Igodz. 15:30 - 16:15
  • Plastyka dla dzieci (K.Wilk) - gr.IIgodz. 16:20 - 17:05
  • Plastyka dla dzieci (K.Wilk) - gr.IIIgodz. 17:10 - 17:55
  • Klub Ludzi Twórczo Zakręconychgodz. 18:00 - 19:30
  • Plastyka (K.Kindler-Skowronek) - gr.Igodz. 16:15 - 17:40
  • Plastyka (K.Kindler-Skowronek) - gr.IIgodz. 17:45 - 19:10
Pracownia Szkła Artystycznegosala 319
  • Szkło - dorośligodz. 18:15 - 20:15
  • Szkło - dorośligodz. 17:45 - 19:45
  • Szkło - dzieci/młodzieżgodz. 19:00 - 20:15
Pracownia Teatralnasala 309
  • Zajęcia teatralne - Brzdące - gr.Igodz. 15:30 - 16:30
  • Zajęcia teatralne - Brzdące - gr.IIgodz. 16:30 - 17:30
  • Zespół słowno-wokalny Pogodnigodz. 10:00 - 12:00
  • Zajęcia teatralne - Śmieszki (klasy I-VI)godz. 16:00 - 17:30
Reprezentacyjny Zespół Pieśni i Tańca "Zawiercie"sala 320
  • RZPiT Zawierciegodz. 16:00 - 19:00
  • RZPiT Zawierciegodz. 10:00 - 14:00
Szkółka Bilardowasala 222
Szkółka Szachowasala 307
  • Szkółka Szachowa - gr.Igodz. 16:00 - 18:00
  • Szkółka Szachowa - gr.IIgodz. 18:00 - 20:00
Zajęcia taneczne dla młodzieżysala 305
Zawierciańska Orkiestra Kameralnasala 305
  • Zawierciańska Orkiestra Kameralnagodz. 09:00 - 12:00
Zespół "Małe Zawiercie"sala 320
  • Małe Zawiercie - gr.Igodz. 15:30 - 16:30
  • Małe Zawiercie - gr.IIgodz. 16:30 - 18:00
  • Małe Zawiercie - gr.Igodz. 13:30 - 14:30
  • Małe Zawiercie - gr.IIgodz. 14:30 - 16:00
Zespół tanceczno-ruchowo-wokalny "Bajaderki"sala 305
  • Bajaderki gr.Igodz. 17:15 - 18:00
  • Bajaderki gr.IIgodz. 18:15 - 19:00
Partnerzy
  • Sieć Kin Studyjnych
  • Let's Rock

Miejski Ośrodek Kultury - Centrum im. Adama Mickiewicza
ul. Piastowska 1, 42-400 Zawiercie

tel.: 32 67 228 82
e-mail: sekretariat@mok.pl

  • IMG_1914
  • IMG_1911
  • IMG_1901
  • IMG_1898
Serwis internetowy Miejskiego Ośrodka Kultury im. A. Mickiewicza w Zawierciu.
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis
Zapytanie
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna
Facebook