Skróty klawiszowe:

Impreza
Kontakt
Jadwiga Matusiak
specjalista ds. organizacji widowni
tel.: 32 6721339
Kasa Biletowa czynna:

godzinę przed każdym seansem filmowym, imprezą.

tel.: 32 6722882 wew. 13

Sobotni Poranek Teatralny: Co się stało z Mikołajem?

Zapraszamy na spektakl pt. "Co się stało z Mikołajem" w ramach Sobotniego Poranka Teatralnego w sobotę 10 grudnia o godzinie 11.00. 

Skrzat Bąbel wyrusza na poszukiwania Świętego Mikołaja, który zaginął tuż przed czasem rozdawania prezentów. Odważny Bąbelek na grzbiecie renifera Rudolfa przemierza kolejne kontynenty, a nawet świat baśni, aby odnaleźć Mikołaja. W Ameryce spotyka przemądrzałego cowboya, któremu niestety musi wręczyć rózgę. W Afryce zaprzyjaźnia się z Tamtamtu. Tamtamtu to Afrykańczyk znad rzeki Omo. Pokonując różnice językowe i kulturowe Bąbelek dowiaduje się, że nad rzeką Omo nie widziano Mikołaja, ale ludzie i tam lubią obdarowywać się podarkami. Na Antarktydzie Bąbelka czekała przygoda z Pingwinem złodziejaszkiem, który jednak potrafił się odwdzięczyć przyjaźnią za okazaną mu dobroć. W zamku kapryśnego Czarnoksiężnika, po rozwiązaniu kilku zagadek Bąbelek dowiaduje się, że Mikołaj był bliżej niż mu się zdawało, bo w swojej pracowni. Po przybyciu do domu nigdzie jednak nie zauważa Mikołaja. Zagadkę pomaga mu rozwiązać głos dobiegający ze ściany. Bąbelek, razem z dziećmi odnajduje wreszcie Mikołaja, który cały czas był pod ich nosem. Żeby jednak dowiedzieć się jak dokładnie kończy się ta historia trzeba obejrzeć przedstawienie.

Spektakl zaprezentują aktorzy Teatru TAK, których zawierciańska publiczność powinna kojarzyć ze spektaklami wykorzystującymi elementy nauki języka angielskiego. 

Bilety w cenie 15 zł można nabywać w kasie MOK "Centrum". 

 

 
Terminy:
2016-12-10 11:00
Dla kogo: dla dzieci
Rodzaj: spektakl teatralny

Dodaj komentarz

Brak komentarzy dla tego wydarzenia.

Partnerzy
  • Sieć Kin Studyjnych
  • Let's Rock

Miejski Ośrodek Kultury - Centrum im. Adama Mickiewicza
ul. Piastowska 1, 42-400 Zawiercie

tel.: 32 67 228 82
e-mail: sekretariat@mok.pl

  • IMG_1914
  • IMG_1911
  • IMG_1901
  • IMG_1898
Deklaracja dostępności
Serwis internetowy Miejskiego Ośrodka Kultury im. A. Mickiewicza w Zawierciu.
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis
Zapytanie
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna
Facebook