Skróty klawiszowe:

Archiwum Aktualności
Polecamy

Hiszpańska Mucha

Strona główna » Aktualności » Hiszpańska Mucha

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników teatru w czwartek 8 grudnia na spektakl Jamesa Lee Astora „Hiszpańska mucha” w reżyserii Jakuba Przebindowskiego, który okaże się pełną dobrego humoru gratką dla każdego dorosłego widza.  Uśmieją się Państwo do rozpuku! 

Akcja spektaklu rozgrywa się w latach trzydziestych w Londynie.  Głównym bohaterem jest reżyser teatralny Arthur Spender, który przygotowuje oszałamiającą rewię z udziałem wielkiej gwiazdy (a prywatnie partnerki),  jaką jest Nora Wallins. Pomysły reżysera okazują się zbyt brawurowe i wymagają większego budżetu, co zmusi Spendera do zwrócenia się o pomoc do producenta, który w zamian postawi żądana trudne do spełnienia. O tym, jakie to będą żądania, i czy uda się je wypełnić, doprowadzając sztukę do szczęśliwej premiery, przekonają się Państwo na własne oczy. Możemy uchylić rąbka tajemnicy, iż z żądań producenta wyniknie lawina omyłek o erotycznym zabarwieniu. 

„Hiszpańska mucha” to spektakl, który zebrał bardzo dobre recenzje i opinie widzów, którzy chwalą go za humor, dynamikę akcji, dyskusje z publicznością, stylowe, utrzymane w duchu epoki kostiumy i scenografię oraz grę występujących w sztuce aktorów, których nazwiska z pewnością są przez widownię rozpoznawane. Na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury „Centrum” zobaczymy Annę Korcz, Martynę Kliszewską, Dorotę Zięciowską, Piotra Szwedesa oraz Sambora Czarnotę, którzy dołożą wszelkich starań, aby publiczność powróciła do domów z uśmiechami od ucha do ucha. 

Hiszpańska Mucha – spektakl teatralny dla dorosłych 

Reżyseria i scenariusz: Jakub Przebindowski
Scenografia: Witold Stefaniak
Kostiumy: Tomasz Ossoliński, Dorota Goldpoint
Obsada: Anna Korcz, Martyna Kliszewska, Dorota Zięciowska, Piotr Szwedes, Sambor Czarnota

8 grudnia, godzina 19:00
Cena biletu: 60, 70 zł

czytano: 3790 razy

autor: mok.pl

data dodania: 2016-07-20 13:31:30

Partnerzy
  • Sieć Kin Studyjnych
  • Let's Rock

Miejski Ośrodek Kultury - Centrum im. Adama Mickiewicza
ul. Piastowska 1, 42-400 Zawiercie

tel.: 32 67 228 82
e-mail: sekretariat@mok.pl

  • IMG_1914
  • IMG_1911
  • IMG_1901
  • IMG_1898
Deklaracja dostępności
Serwis internetowy Miejskiego Ośrodka Kultury im. A. Mickiewicza w Zawierciu.
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis
Zapytanie
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna
Facebook