Skróty klawiszowe:

Archiwum Aktualności
Polecamy

Pozyskaliśmy 430 tys. zł dofinansowania dla MOK w Zawierciu!

Strona główna » Aktualności » Pozyskaliśmy 430 tys. zł dofinansowania dla MOK w Zawierciu!

To duży sukces i inwestycja w przyszłość. Otrzymaliśmy 430 tys. zł dofinansowania na realizację projektu „ZAWartE – otwarte. Galeria bez barier”. Projekt zakłada modernizację galerii sztuki ZAWartE (sali wystawowej dolnej i górnej) wraz z dostosowaniem budynku dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami, w tym m.in. budowę nowej toalety.

 

Inwestycja realizowana będzie w ramach programu „Infrastruktura domów kultury”, którego organizatorem jest Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. W czwartek, 4 marca MKDNiS ogłosiło wyniki naboru. Cieszymy się, że nasz wniosek został wysoko oceniony.

 

Zmieniamy się dla Was. Musimy stale odpowiadać na potrzeby zmieniającego się świata i chcemy nadal poprawiać jakość naszego funkcjonowania. Niezwykle istotna jest także dostępność instytucji publicznych dla osób z niepełnosprawnościami. Dlatego cieszymy się, że uzyskaliśmy wsparcie finansowe dla naszych inwestycji związanych z dostosowaniem budynku. Ogromną zmianą będzie także modernizacja galerii sztuki, która zmieni swoje oblicze i zyska zupełnie nowe możliwości. Wkrótce poinformujemy o szczegółach działań inwestycyjnych.

 

Wierzymy, że to dopiero początek pozytywnych zmian w MOK. Pracujemy nad kolejnymi projektami i planami, które pozwolą zmieniać MOK na miarę nowoczesnego ośrodka kultury.

czytano: 222 razy

autor: mok.pl

data dodania: 2021-03-09 22:09:45

Partnerzy
  • Sieć Kin Studyjnych
  • Let's Rock

Miejski Ośrodek Kultury - Centrum im. Adama Mickiewicza
ul. Piastowska 1, 42-400 Zawiercie

tel.: 32 67 228 82
e-mail: sekretariat@mok.pl

  • IMG_1914
  • IMG_1911
  • IMG_1901
  • IMG_1898
Deklaracja dostępności
Serwis internetowy Miejskiego Ośrodka Kultury im. A. Mickiewicza w Zawierciu.
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis
Zapytanie
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna
Facebook