Skróty klawiszowe:

Archiwum Aktualności
Polecamy

Zmieniamy się dla Was!

Strona główna » Aktualności » Zmieniamy się dla Was!

W czasie zamknięcia instytucji kultury, w Miejskim Ośrodku Kultury trwają kolejne prace remontowe. Wykorzystujemy czas lockdownu na to, aby przeprowadzić liczne prace modernizacyjne. Jednocześnie wyczekujemy już momentu, gdy będziemy mogli powrócić do Was, mamy nadzieję 29 maja po zluzowaniu obecnych restrykcji sanitarnych.

 

Obecnie prowadzimy prace związane z modernizacją korytarzy, wymianą oświetlenia wewnątrz budynku na bardziej nowoczesne i energooszczędne, a także wymianę innych elementów. Chcemy stale podwyższać standard w budynku i po ponownym otwarciu instytucji kultury, przywitać Was w nowej, odświeżonej odsłonie. Ponadto, wcześniej zrealizowaliśmy remonty w budynku takie jak malowanie, wymiana drzwi, remont schodów przy portierni, poszerzenie przejścia przy sali 203, podwyższenie balustrad oraz ich piaskowanie i malowanie, malowanie klatek schodowych, renowacja parkietu w sali 320, renowacja i naprawa podłogi sceny. Zrealizowaliśmy też inne, drobne prace organizacyjne i porządkowe.

 

Równocześnie, przygotowujemy się do rozpoczęcia realizacji projektu, na który otrzymaliśmy dofinansowanie w wysokości 430 tys. zł z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pn. "ZAWartE - Otwarte. Galeria bez barier". W ramach tego zadania zmodernizujemy Galerię Sztuki ZAWartE, wybudujemy nową toaletę, a także dostosujemy budynek do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami.

czytano: 43 razy

autor: mok.pl

data dodania: 2021-04-28 22:04:29

Partnerzy
  • Sieć Kin Studyjnych
  • Let's Rock

Miejski Ośrodek Kultury - Centrum im. Adama Mickiewicza
ul. Piastowska 1, 42-400 Zawiercie

tel.: 32 67 228 82
e-mail: sekretariat@mok.pl

  • IMG_1914
  • IMG_1911
  • IMG_1901
  • IMG_1898
Deklaracja dostępności
Serwis internetowy Miejskiego Ośrodka Kultury im. A. Mickiewicza w Zawierciu.
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis
Zapytanie
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna
Facebook