Skróty klawiszowe:

Archiwum Aktualności
Polecamy

Muzyczny Kromołów – lipiec

Strona główna » Aktualności » Muzyczny Kromołów – lipiec

Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich, którzy chcieliby spędzić lipcowe, gorące niedzielne popołudnia i wieczory przy kojących, a niekiedy energetycznych i tanecznych dźwiękach, na koncerty z cyklu „Muzyczny Kromołów” w dniach 10 i 31 lipca od godziny 17.00. 

Jak poprzednio, koncerty odbędą się pod Pałacykiem nad Wartą. Przypomnijmy, iż pomysłodawcą i organizatorem „Muzycznego Kromołowa” jest Stefan Markowski,  kierownik filii Miejskiego Ośrodka Kultury „Centrum” w Zawierciu-Kromołowie. Lipcowe koncerty będą odpowiednio czwartą i piątą częścią cyklu. 10 lipca wystąpi wokalistka Aneta Drążkiewicz, która występowała już w ubiegłych koncertach zarówno z repertuarem poświęconym dzieciom, jak i jako solistka zespołów Folky-Band i  Tedi-Band. 10 lipca zaprezentuje widowni swój recital. Jakie utwory wykona tego wieczoru Aneta Drążkiewicz, jaką stylistykę muzyczną zaprezentuje na scenie? Zachęcamy, aby zechcieli Państwo przekonać się na własne oczy i uszy. Po recitalu Anety Drążkiewicz wystąpi prowadzony przez Wiesława Forysia zespół Projekt, który miał już okazję bawić widownię na koncercie majówkowym celebrującym oficjalne otwarcie Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego u źródeł Warty. Z pewnością w niedzielę 10 lipca muzycy zespołu będą chcieli zaprosić publiczność do tańca w takt znanych przebojów. 

Atrakcją drugiego lipcowego koncertu organizowanego w ostatnim dniu miesiąca będzie powtórny występ grupy Joy Dance z Zawiercia, która uraczyła publikę taneczną i przebojową muzyką podczas trzeciego niedzielnego koncertu w Kromołowie oraz funkcjonującego od niedawna tria -  Warcianie. Zespół Warcianie został założony pod koniec 2015 roku z inicjatywy Stefana Markowskiego, Wiesława Forysia i Anety Drążkiewicz. Wykonują autorskie kompozycje oraz covery utworów folklorystycznych i biesiadnych. Publiczność w Kromołowie miała okazję obserwować występ grupy podczas tegorocznej Majówki. Co tym razem zaoferują widowni muzycy zespołów Joy Dance i Warcianie? Serdecznie zachęcamy, aby w te dwie niedziele wybrać się na do najstarszej dzielnicy Zawiercia, żeby posłuchać muzyki na żywo i miło spędzić wolny czas. 

czytano: 1902 razy

autor: mok.pl

data dodania: 2016-07-05 10:29:49

Partnerzy
  • Sieć Kin Studyjnych
  • Let's Rock

Miejski Ośrodek Kultury - Centrum im. Adama Mickiewicza
ul. Piastowska 1, 42-400 Zawiercie

tel.: 32 67 228 82
e-mail: sekretariat@mok.pl

  • IMG_1914
  • IMG_1911
  • IMG_1901
  • IMG_1898
Deklaracja dostępności
Serwis internetowy Miejskiego Ośrodka Kultury im. A. Mickiewicza w Zawierciu.
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis
Zapytanie
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna
Facebook